Jeśli szukałeś godnego zaufania warsztatu samochodowego w Bytomiu, to właśnie trafiłeś pod właściwy adres!

Auto-Serwis Marek Makowski to gwarancja rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie. W naszym warsztacie wykorzystujemy części i podzespoły renomowanych firm, które zapewniają  niezawodność i sprawiają, że codzienne użytkowanie pojazdu staje się prawdziwą przyjemnością.

Większość napraw związana jest z doborem odpowiednich części zamiennych. Często ich koszt jest wyższy niż koszt tzw. robocizny, dlatego bardzo ważne jest, aby warsztat posiadał umowy handlowe z najlepszymi dystrybutorami i miał zapewnione najlepsze ceny zakupu oraz najszerszy asortyment. Może on wtedy Państwu zaoferować zarówno oryginalne części zamienne jak i markowe zamienniki. Właśnie takie warunki daje nam współpraca z firmą Inter Cars S.A. – największym dystrybutorem części samochodowych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodnej.

Auto-Serwis Makowski od lat współpracuje z uznanymi na całym świecie firmami olejowymi Shell, Castrol i Mobil oraz z hurtowniami INTER CARS i EDPOL AD POLSKA, zajmującymi się dystrybucją najwyższej jakości części.

Wiemy, jak trudno jest żyć bez samochodu, dlatego usterki staramy się usuwać tak szybko, jak to tylko możliwe. Dodatkowo, na czas naprawy nasi stali Klienci otrzymują auto zastępcze. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, jak ważny jest dla nas Twój samochód.